Magické Tabuľky Amulety

Vypredané

(min.odber 2 tabulky alebo kombinacia sviečka a tabuľka ) 

Tabuľky sú odliatky starých magických talizmanov ktoré sa často nosievali pri sebe  na krku. Mi ich ponúkame sa ako dekoračné amulety v sadrových odliatkoch. Sú z magických obrazcov prevažne z kabaly, hermetizmu, no pribudnú za krátko ďalšie z indických obrazcov a z wicca mágie. 

 - Prvé dva-Kabala ( kľúče Šalamúnove ) ochrana pred neg.silamy, -Anjelský pre ochranu podporu a duch.vedenie, - Podkova pre šťastie vo všetkých oblastiach   - Amulet šťastia vo financiách pre blahobyt - Amulet pritiahnutie novej lásky a úspechu vo vzťahoch   

( Amulety sú vhodné si postaviť na nočný stolík, na krb, do obývačky, či do pracovne na miesto kde Vás bude často ovplyvňovať ich energia ) Amulety sú už ritualizované ale je ideálne ich ešte aktivovať spôsobom že ich na chvíľku vložíte do ľavej ruky a predstavíte si že sú vašou predĺženou súčasťou, časťou Vášho ja a že sa pomodlíte (poprosíte ) svojich duch.sprievodcov a anjelov aby Váš Amulet požehnali a aktivovali pre Váš prospech.                                          (Pre ďalsie info napíšte na náš email aryatemplum@gmail.com prípadne pred    objednávkou je možné Vám ich u nás špeciálne aktivovať na objednávku v  cene 9 eur. )

5,00 €